KURZY, NOVINKY, UDÁLOSTI

 

 Letní pobytový tábor 2020 

 Příměstský kemp Smíšek 2020

 

 

   
   Příměstský kemp Smíšek

Příměstský tábor SMÍŠEK!

Milí rodiče,

ve spolupráci s Lenkou Křistkovou a jejím Aquaklubem Hranice a Všeobecnou zdravotní pojišťovnou připravujeme posledních 14 dní v srpnu příměstské tábory SMÍŠEK. Fotografie z již uskutečněného SPORTOVNÍHO KEMPU SMÍŠEK I jsou k vidění na www.ukocouramikese.rajce.idnes.cz. Heslo i jméno: smisek2015.

Tábory v roce 2015 - Více informací zde!

   

Řízená a kontrolovaná detoxikace těla

dle metody MUDr. Josefa Jonáše

Věnujte svým dětem zdraví - nejlepší dárek do života.

Detoxikace je proces využívající produkty přírodní medicíny. Odhaluje příčiny, kořeny zdravotních potíží, v duchu celostní medicíny. Pusťte se do detoxikace s preparáty Joalis. Pochopíte mnoho věcí o lidském těle, psychice, emocích a lidské duši.

>>více informací<<

Zajímavé akce v únoru 2019

13. února od 10:00 bude probíhat zajímavý seminář o dětském stravování a vůbec výživě dětí. Přivítáme u nás velmi uznávanou nutriční terapeutku. Téma: JAK ZPESTŘIT DĚTSKÝ JÍDELNÍČEK A UPEVNIT IMUNITU CELÉ RODINY - začínáme v 10 hodin, přihlášení nutné, počet míst omezen!!!!! Přihlášení přímo u lektorky na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Od 4.února začíná TANEČNĚ - DRAMATICKÝ KROUŽEK  "MIXÍK" s Anetou, pod vedením Lenky Křístkové. Přihlášení a informace Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 </span></p> <p><span style="color: #ff9900;">PŘIPRAVUJEME LETNÍ POBYTOVÝ TÁBOR "MAFIOZZO" od pondělí 8.července do 14. července 2019 v areálu Pod Tesákem. Přihlášení bude možné od příštího týdne, sledujte prosím facebook. Děkujeme!

 

span style="color: #ff9900;" />JÓGA pouze pro dospělé v úterý ve 14:00 a čtvrtek v 8:00 - více informaci: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. </span></p> <p><span style="color: #ff9900;">Pravi"elné TĚHOTENSKÉ CVIČENÍ NEBO SMS SYSTÉM probíhá dle rozpisu ROZVRHU, kde máme veškeré kontakty.<br /></span></p>""

Otevírací doba dětského centra od září 2016


PRAVIDELNĚ:

 ÚTERÝ: 15:00 - 18:30

STŘEDA: 15:45 - 17:15

ČTVRTEK: 15:30 - 17:30 a dle kurzů

DOPOLEDNE: DLE KURZŮ A AKCÍ - info na webu - soukromé srazy vítány!

Pondělí, středa a pátek:  herna i hlídání dětí dle dohody na tel. 727 883788 (vzhledem ke zrušení MC DRÁČEK, možno setkávání baby klubů).

Hlídání dětí zajištěno. Dětská herna bude otevřena i během programů jež probíhají dle rozvrhu. 

 

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: 727 88 37 88

 

Těšíme se na vás!!!